تبلیغات
مرجع تخصصی برق و الکترونیک - کتاب الکترومغناطیس مهندسی (تئوری، کاربردها و روش حل مسئله)
مرجع تخصصی برق و الکترونیک
Electronic And Power Community Reference

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 فروردین 1392

یکی از کتب ارزشمند که چاپ اول آن در بهار 90 در کشور توزیع گردیده است، کتاب الکترومغناطیس مهندسی (تئوری،کاربردها و روش حل مسئله) است که مولف آن جناب مهندس سید مهدی مظهری می باشد. ایشان با بیانات صریحشان در این کتاب مفاهیم درس الکترومغناطیس را به دانشجو منتقل می کنند. این کتاب برای دانشجویان دوره کارشناسی و هم چنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد بسیار مناسب می باشد. این کتاب دارای 5 فصل می باشد که سر فصل های آن عبارتند از:

1- آنالیز برداری

2- الکترواستاتیک

3- روش های خاص حل مسائل الکترواستاتیک و تئوری جریان های دائم

4- مغناطیس ساکن

5- میدان های متغیر با زمان

این کتاب برای همه دانشجویان با هر سطحی تالیف گردیده است. طوری که مولف محترم در مقدمه قید کرده است که هدف نگارنده از تالیف این کتاب فقط کمک به دانشجویان بوده است و واقعا هم همین طور است. از ویژگی های برتر کتاب فوق می توان به اشکال متعدد و با کیفیت آن که با نرم افزار ها مهندسی برق طراحی شده اند اشاره نمود که تجسم کردن داوطلب در طی فرآیند حل مسئله کمک زیادی خواهد کرد، در حالی که در کتب موجود این درس در بازار این گونه نیست! امیدوارم از این کتاب نهایت لذت و استفاده را ببرید.

فصل اول این کتاب جهت ترغیب شما عزیزان برای دانلود قرار داده شده است. لازم به ذکر است این فصل با هماهنگی ای که با مهندس مظهری صورت گرفته، برای دانلود قرار گرفته است.


دانلود فصل اول کتاب الکترومغناطیس مهندسی
طبقه بندی: کتاب الکترونیکی، 
برچسب ها: کتاب الکترومغناطیس مهندسی، مهندس سید مهدی مظهری، دانلود کتاب مهندس سید مهدی مظهری، آنالیز برداری، الکترواستاتیک، روش های خاص حل مسائل الکترواستاتیک و تئوری جریان های دائم، مغناطیس ساکن،
ارسال توسط کامران فرازی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
رشته ی شما چیست؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه

در صورتی که مایل به دریافت مطالب جدید در ایمیلتان هستید میتوانید با ثبت نام در فرم بالا از مقالات و پروژه های رایگان هر هفته بهرمند شوید. current.mihanblog.com